• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu
Yönetici Koçluğu

İş hayatında daha üstteki basamaklara çok daha çabuk tırmanabilmek için yönetici koçluğu desteğinden yararlanabilirsiniz. Tüm yaşamınızda dengeli ,tutarlı,başarılı bir performans sergilemek istiyorsanız,yönetici koçluğu desteğinden yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla daha uyumlu çalışmak istemez misiniz?bunun yollarını size yönetici koçluğu eğitimleri detaylı olarak gösterir.

Daha verimli ve etkili olabilmek için yönetici koçluğu eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz konumda saygı duyulan bir yönetici olmak mı istiyorsunuz? Kendinizi geliştirerek ilgili alanlarınızda güvenilir bir kaynak olmayı mı hedefliyorsunuz? Zamanınızı en verimli şekilde kullanmayı mı istiyorsunuz?Tüm bunları size yönetici koçluğu eğitimleri sağlayabilir. İlişkide bulunduğunuz insanlarla daha iyi ve etkili bir iletişim kurmanın yolunun yönetici koçluğu seminerlerinden geçtiğini size hatırlatırız.

Eksik olduğunu düşündüğünüz yönlerinizi keşfedip onlar üzerinde çalışmayı istiyorsanız, bu konuda yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacağız. Bulunduğunuz noktadan daha ileri gitmeyi mi istiyorsunuz?O halde bize gelin.Yönetici koçluğu seminerlerine katılıp koçluk eğitimini alarak kişisel gelişiminize katkıda bulunun.

Yönetici Koçluğu Nasıl İşler?

Kurumsal Koçluk İçinde Yönetici Koçluğu: Burada koç öncelikle kuruma karşı sorumludur. Bu nedenle kurumun hedef ve beklentileri doğrultusunda yöneticilere koçluk yapılır. Kurumdan Bağımsız Yönetici Koçluğu: Burada koç sadece karşısındaki yönetici kimliğine sahip kişiye karşı sorumludur. Bu nedenle çalışma alanlarını karşılıklı olarak belirleyebilirler. Sürecin işleyişi genel koçluk işleyişi ile aynıdır.

Bir yönetici koçu, nelere koçluk eder?

 Kısaca; Vizyon belirlemenize, hedef belirlemenize, hedeflerinizin gerçekleşmesine, sınırlandıran korkulardan kurtulmanıza, sadeliğe ve dengeye ulaşmanıza, hırsları tutkuya dönüştürmenize, problemlere kalıcı ve doğru çözümler üretmenize, huzura, mutluluğa (kendi ve başkalarının), bilinç geliştirmenize, karasızlıktan kurtulmanıza, endişe ve kaygılardan uzaklaşmanıza, sorumluluk üstlenip ,gereğini yapmanızda ,öfke ve stresinizi yönetmenizde ,motivasyon eksikliğinin önüne geçilmesinde, özgüven kazanmanıza, güçlendiren inanç’a, niyete, etkinliğe ,verimliliğe ulaşmanıza ,destek olur ,rehber olur ,size ayna olur, siz başarıya ulaşırken bunları ve kendinizi bir bütünlük içinde yönetmeniz için gereken profesyonel yol arkadaşı olur.

Bir lider yöneticinin, bir koçla çalışma bilinci göstermesi kendi ve organizasyonu için alabileceği en güzel kararlardan birisidir. Başta kendisine, kurumuna ve sektörüne katkısı potansiyeli ölçüsünde artar ve standart üstü bir lider yönetici olma süreci başlaması için ilk adımı atmış olur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - -
Yönetici Koçluğu başlıklı 1360 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın