• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Yaşam Koçu Olmak İstiyorum

Yaşam Koçu Olmak İstiyorum
Yaşam Koçluğu

Hedef koyma ve bu hedefe ulaşma temeline dayanır. Kişinin nerede olduğundan başlayarak ne yapmayı arzuladığına ve nerede olmak istediğine bakar. Bu sayede kişilerin konuşmak ya da düşünmek yerine harekete geçmelerine, neden yerine nasıl, nerede, ne zaman ve ne sorularını sorarak kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlar.

Koçlukta amaç kişinin motivasyonunu ve performans düzeyini arttırmaktır. Kişinin mevcut alışkanlıklarını hedeflerini gerçekleştirecek biçimde işe yarar duruma getirmek, bu sayede içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için bir yol haritası oluşturmaktır.

Yaşam Koçu Size;

*Yaşam koçunuz sadece size özgü olan yaşam amacınızı keşfetmenize ve bu amaca yönelmenize destek olur.
*Özgüveni arttırır. Özgüven ancak kendimiz ve yeteneklerimiz hakkında pozitif ve gerçekçi bir anlayışa sahip olduğumuzda artar.
*Gerçek potansiyelin ortaya çıkması için güçlü ve zayıf yönler belirlenir.
*Aile, iş, evlilik, kariyer, eğitim, insan ilişkileri ve bireysel yaşam hedeflerinde daha bilinçli seçimler yapılmasına olanak sağlar.
*Ulaşmak istediğimiz hedeflere ulaşabilmek daha çok bizim dışımızda gelişen olayları kendi lehimize çevirebilmemiz için içsel uyumun ve dengenin kurulmasına destek verir.
*Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kendi kapasitelerini en verimli bir şekilde kullanabilmelerine yönelik eğitim ve gelişim aşamalarının bilinçli yönlendirilmesine katkı sağlar.

Ne Konularında yardımcı olabilir.

Yaşamda her şey bir bütündür ve bazen olaylar bizim hiç de tahmin etmediğimiz şekilde gelişir. Her şeyin birbiriyle ilişkisi vardır. Ancak bunu kestirmek bazen çok zorlaşır. Yaşam Koçu, bu bağlantıları fark etmenizi ve işe yaramayan tutum ve davranışları değiştirmenizi sağlar. Sabahları erken kalkamamak gibi bir sorununuz olduğunu düşünelim.

Bu, sadece bir uyku sorunu gibi görünse de bunun altında, belki de başarısızlık korkusu, hayata küsmek gibi etkenler yatıyor olabilir. Bu korkular yok olduğunda, sabah erkenden kalmaya başlarsınız. Bütün sorunların özünde, fark edilmeyen küçük ipuçları vardır ve Yaşam Koçunuz, bu ipuçlarını bir dedektif gibi yakalayıp sizin fak etmenizi sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 


Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  İle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğu Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Yaşam Koçluğu Sertifika Programını tıklayabilirsiniz


Denizli Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yaşam Koçluğu Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.


Antalya  Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğu Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.


Muğla Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğu Sertifika Programı nı tıklayabilirsiniz.


Ankara Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Ankara Yaşam Koçluğu Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Yaşam Koçu Olmak İstiyorum başlıklı 1855 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın