• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Yaşam Koçu İzmir

Yaşam Koçu İzmir
Yaşam Koçluğu

Yaşam koçu, insanlara kendi kendine sorun yaratmasını engelleyendir. Bulundukları noktadan ulaşmak istedikleri hedeflere yolculuklarında onların yanında yer alan, bir gölge gibi takip eden ve bu süreçte kendinizi yeniden var etmenize yardım eden ve sizi ileriye götüren kişidir. 


Danışanının kendi içindeki potansiyeli kullanarak özünde ne istediğini anlamasını sağlar. Geçmişi sorgulamadan, danışanının kendi içindeki doğruyu bulmasını, yaşam kalitesini yükseltmesini, hayatındaki değerleri, istekleri görmenizi sağlayan rehberdir. 

Arzuladığınız yaşamı tasarlayıp gerçekleştirmeniz için olan bir yol arkadaşıdır. Koç ile danışan arasında güven ve gizlilik gerektiren bir “ortaklık” ilişkisine dayanır. Yaşam Koçu size kişisel hedeflerimize ulaşmanız için bize bir yol haritası gösterir. Alanlarında başarılı olmuş binlerce kişinin, hayatları boyunca elde ettikleri deneyimlerini bize aktarır. Bu deneyimlerin ortak yönlerini araştırır ve bizim kullanabileceğimiz stratejiler şekline çevirir. 

Bize sunduğu yöntemler, kişisel hedeflerimize ulaşırken daha az yanlış daha az bedel ve daha az zaman içerisinde daha verimli bir halde ulaşmamızı sağlar. Yaşam koçluğu, bir anlık danışma değil sürekli olarak bir destek sürecidir. Gereksinim duyduğunuz her an size ön yargısız, akılcı ve pratik çözümler sunar. Koçluk, danışanın destek aldığı profesyonel ile çalışma şekli açısından benzersizdir. 

Bu profesyonel ilişkide koç değil danışan liderdir. Son karar veren ve uygun hareketleri başlatma sorumluluğunu taşıyan danışandır. Danışan kendi sorumluluğunu ve verdiği sözlere uyma yükümlülüğünü kabul eder. Koç, bu süreçte danışanı için en iyiyi ister ve hedefe ulaşması için sahip olduğu beceri ve tekniklerle danışanını destekler.
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 
 
Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Yaşam Koçu İzmir başlıklı 1612 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın