• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Öğrenci Koçluğu Eğitimi İzmir

Öğrenci Koçluğu Eğitimi İzmir
Öğrenci Koçluğu

Her çocuğun farklı öğrenme yolları, farklı yetenekleri var. Ama maalesef eğitim sistemimiz bu farklılıkları dikkate alan bir sistem değil. Bilgi her çocuğa aynı şekilde veriliyor. Ve her çocuktan aynı başarı bekleniyor. Bu zorlayıcı koşulların altında bunalan, başarısızlık korkusuyla kıvranan çocuklarımızı endişeli gözlerle ve çaresizlik içinde izliyoruz. 


Zaman zaman öfke patlamalarına şahit oluyoruz. Gelişimlerini engelleyen kötü alışkanlıklar edindiklerini görüyoruz. Ne var ki nasıl davranacağımızı bilemiyoruz. Öğrenci koçluğu, tüm bu sürecin sizin için sorunsuz, çocuğunuz için keyifli, doyumlu ve başarılı bir hale dönüşmesinde ihtiyacınız olan rehberliktir. Peki Öğrenci Koçluğu Programı içerisinde Öğrenciye ne gibi İçerikler Sunulmaktadır?

Kişiye Özel Öğrenci Koçluğu:

Öğrenci sınav stresi yaşıyorsa özel olarak sınav öncesi psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmeti verilir. Öğrenci ve aile ile ön görüşme sonrası seanslara başlanır. Tek sınav söz konusuysa sınav kaygısının ve sınavın büyüklüğüyle doğru orantılı olarak 2-4 seanstan oluşmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Eğitiminin Süreci :

Öğrenci ile eğitim süreci sürerken haftalık görüşmeler aracılığıyla öğrencinin ailesi, okulu ve çevresiyle olan ilişkilerinin düzenlenmesi; okul başarı düzeyinin artttırılması ve çalışma disiplinin sağlandırılması hedeflenmektedir. Bütün derslerle ilgili uzman eğitmenlerin sağlanması, programların ve koordinasyonların hep beraber öğrenci koçunun sorumluluğu içerisinde yapılması gibi görevleri bulunmaktadır. Uzun soluklu bir süreç olmakla beraber koç ve aile ilişkilerinin çok iyi olması önemli bir faktördür. Online Öğrenci Koçluğu Hizmeti: Eğer sizde çocuğunuza koçluk hizmeti aldırmayı hedefliyor fakat ulaşım ve diğer nedenlerden ötürü bizimle birebir iletişim sağlayamıyorsanız bütün bu hizmetlerimizi sizinle ve öğrencimizle Online olarak da uygulayabilmekteyiz.

 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Sertifika ProgramıBu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Öğrenci Koçluğu Eğitimi İzmir başlıklı 2592 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın