• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Online Koçluk Eğitimi

Online Koçluk Eğitimi
Koçluk

Online Koçluk, yüz yüze yapılan koçluk çalışmalarının  internet ortamında, Skype üzerinden görüntülü konuşarak yapılmasıdır. Online Koçluk çalışmasının, yüz yüze yapılan çalışmalardan hiçbir farkı yoktur.

Online Koçluk Hizmeti zaman ve mesafe açısından da  danışanlara büyük avantaj sağlamaktadır. Günümüz dünyasında en önemli kaynağın zaman olduğunu ve internet çağında yaşadığımızı düşündüğümüzde Online Koçluk çalışmalarının ne kadar avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Koçluk, fark ettirme faaliyetidir. Bireyin kendisini ve çevresinde olup biten olayları bambaşka bir pencereden çözüm odaklı bir bakış açısı aracılığıyla görebilmesini sağlayabilmektir.

Bilinenin aksine Online ya da telefon görüşmeleri yoluyla da çalışmalar yürütülebilmektedir. Online koçluk, hayatımızda her hangi bir kısıtlamaya gerek olmaksızın ayıracağımız en az 30 dakikalık bir telefon görüşmesi ile bulunduğumuz yerden gereksinim duyduğumuz desteği anında alabilmemizi sağladığı için yurtdışında en çok tercih edilen koçluk tipidir.

Sağladığı en önemli yarar; ihtiyacınız olan her AN, ulaşım problemi yaşamadan bulunduğunuz yerden koçunuza ulaşabiliyor olmanızdır.

Online koçluk uygulamalarını etkili kılan avantajlar:

* Online koçlukta konulara odaklanmak daha kolay olmaktadır.

* Online koçlukta daha çabuk sonuç alınmaktadır.

* Online koçluk danışanların diledikleri her yerden yapılabilmektedir.

* Online koçluk için ön hazırlık süresi daha kısadır.

* Online koçluk yolda geçireceğiniz zamanı size kazandırır.

* Online koçluk her saatte yapılabilir. Sabah erken saatler ve iş çıkış saatleri koçluk için ideal saatlerdir.

* Online koçluk aksamadan daha düzenli yürümektedir.

* Online koçluk yazılı çalışmalarla birlikte daha etkili olmaktadır.

* Online koçluk yüz yüze koçluğa göre daha ekonomiktir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 
 
Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - -
Online Koçluk Eğitimi başlıklı 1726 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın