• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Koçluk Eğitimleri İzmir

Koçluk Eğitimleri İzmir
Koçluk

Bilgelik; herkesin içinde var olan ama nasıl çıkartacağımızı bilemediğimiz gerçek yol göstericimizdir. Kendimizde var olan bilgelik doğrudan yaşam kalitemizi belirliyor. Bilge kişi kendi mutluluğunun mimarıdır.. Oysa zamanımızda bilgelikleri çoğu kere dışarıdan almak durumunda kalıyoruz.

Yaşadığımız bu yüksek tempolu hayata kendi bilgeliğimiz bazen cevap veremiyor.Karmaşık olaylar karşısında tüm çarelerimiz tükeniveriyor bazen.Biraz olsun nefeslenebilmek için ,birilerinin yardımına ihtiyaç hissediyoruz.Tam bu sırada hemen aklınıza ben geliyorum.Size yardımcı olmaya hazır bir yaşam koçu olarak. Bilgelik ve kendini tanıma yolunda kendinizi aşmanız gerektiğini söyleyen yaşam koçunuz,size bunu nasıl yapabileceğinizi de öğretiyor. 

Yaşamınızda; neyi nasıl düşündüğünüzü fark ederek ve istediğiniz alanda sıçramalar gerçekleştirerek, yaşam kalitenizi maksimum seviyelere çıkartmak elinizde. Yaşam Koçu olarak,size kendinizi tanıtıp,olayları doğru olarak anlayıp,doğru olarak çözümleme yollarını öğretip göstermek bizim en başta gelen görevimizdir. 

Bireysel Yaşam Koçluğu Hizmeti Yaşam koçluğu; bireylerin hedeflerine daha hızlı ve etkili ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla profesyonel anlamda verilen bir kişisel çözüm hizmetidir. Yaşam koçu, normal davranış sergileyen insanların hayatında nasıl daha başarılı olabileceğiyle ilgilenir. Tedavi edici değil geliştiricidir. İşimizde, evimizde ve diğer özel hayatımızda elde etiğimiz başarılar, başarılı kalmamıza yeterli olmuyor. 

Çünkü içinde bulunduğumuz dünya hızlı değişim gelişim süreci içerisinde bize yeni hiç tanımadığımız problemler sunuyor… Bugün karşılaştığımız problemler dünkü çözümlediğimiz problemlere genellikle benzemiyor. Geçmişte öğrendiklerimizle bugün istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz.Her şey çok hızlı olarak değişiyor. İş veya özel yaşamın sürekli değişen standartlarına yetişemiyoruz. 

Çünkü çocuklarımızın, eşimizin veya sevgilimizin, arkadaşlarımızın iş çevremizin bizden beklentileri her geçen gün değişiyor. Bu sebepten dolayı telaş içerisinde hayata karşı farkındalığımızı kaybedebiliyor ve doğru kararlar veremiyoruz Artık deneme-yanılma yöntemini uygulayacak kadar ne imkanımız nede zamanımız var. İşte bu sebepten dolayı iş ve özel hayatımızda profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyoruz. 

Çevremizde bize yol gösteren birçok kişi olabilir. Yaşam Koçu ise kişisel hedeflerimize ulaşmamızda bize bir yol haritası gösterir. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimlerini bize sunar. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve bizim kullanabileceğimiz stratejiler haline çevirir. 

Bize sunduğu yöntemler, daha az hata daha az bedel ve daha az zamanda daha verimli bir şekilde hedeflerimize ulaşmamızı sağlar. Yaşam koçluğu, bir anlık danışma değil sürekli bir destek sürecidir. İhtiyaç duyduğunuz her an size ön yargısız, doğal ve pratik çözümler sunar.

Yaşam Koçluğunun Hizmet Alanları olarak;

* Mesleki Yaşam Koçluğu

* Kişisel Yaşam Koçluğu

Yönetici Koçluğu Yöneticiyi hedeflerine hızlı ve emniyetli bir şekilde ulaştıran ,profesyonel bir destek hizmetidir. Yönetici; Hem kendisinin hem de beraber çalıştığı iş arkadaşlarının performansını arttırmak için gerekli olan beceriyi edinmektedir.Yönetici koçluğu desteğiyle gelişmekte ve kendisini daha iyi tanımaktadır. 

Beceri ve yeteneklerini uygulama cesaretini kendinde bulacak kadar özgüven sahibi olabilmeniz için koçun desteği hazırdır.Yöneticilik ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizin en mükemmel düzeye çıkması için nelerin yapılması gerektiği verilen koçluk hizmetleri sırasında sizlere detaylı bir şekilde izah edilmektedir.

Karar alma sorumluluklarının geliştirilmesinde koçluğun desteği önemli bir paya sahiptir. İş hayatında yükselmek ,kariyer yapmak isteyenler için yönetici koçluğu seminerleri verilmektedir. İş arkadaşlarınızla daha uyumlu çalışmak.aile bireyleri ve arkadaş çevrenizle ilişkilerinizi mükemmel bir boyuta taşımak istiyorsanız, bu desteği yönetici koçluğu seminerlerinde bulabilirsiniz. Yönetici koçluğu seminerlerinde daha verimli ve etkili olmayı öğrenerek,daha saygın bir konuma ulaşabilirsiniz.

* Yönetici koçluğu seminerlerine katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

* Zamanınızı en verimli şekilde kullanmayı öğrenebilirsiniz.

* Krizleri fırsatlara dönüştürebilmek için gerekli bütün donanımı yönetici koçluğu seminerlerinde bulabilirsiniz .

Gelişmiş ülkelerde her yönetici bir koçla çalışmaktadır. Bir yönetici koçuyla çalışmak size inanamayacağınız derecede fayda sağlar. Öncelikle paylaştıklarınızın gizliliği imzalanacak sözleşme ile güvence altına alınacaktır. Tam bir güven ortamında sorunlarınızı paylaşabilecek ve birlikte çözümler üreteceksiniz.Yönetici koçu desteği ile iş yaşamınızda yepyeni ufuklara yelken açacaksınız.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 
 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Ankara  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Ankara Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
Koçluk Eğitimleri İzmir başlıklı 1432 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın