• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İlişki Koçluğu

İlişki Koçluğu
İlişki Koçluğu

Doyumlu ve mutlu bir beraberlik, çiftler arasında bağımsızlık ve özgürlüğün eşit; bağlılığın gönülden ve görevlerin karşılıklı olduğu bir ilişkidir. Tüm çiftler sevişme sanatı kadar münakaşa etme sanatını da öğrenmeliler. İyi münakaşa objektif ve dürüsttür. Asla intikamcı ve kaba değildir. İyi münakaşa sağlıklı ve yapıcıdır. Beraberliğe, eşit partner olma prensiplerinin yerleşmesini sağlar.

Doyumlu bir ilişki, derin özlemlerimizin gerçekleştiği alandır. İnsanın yaşamdan doyum ve haz almasının yüzde ellisini partneriyle olan ilişkisi belirler. Diğer yüzde ellisini ise sağlığı, iş yaşamı, sosyal yaşamı, takdir görmek, arkadaşlıkları ve diğer tüm etkenler oluşturur.

İlişkinizin sağlığı, iki tarafın da birbirini ne kadar geliştirdiğine ve haz verdiğine bağlıdır. Sağlıklı ilişkiler tesadüfen kurulmaz. Öncelikle kişinin kendisiyle ve partneri ile sağlıklı ilişki kurabilme becerisini kazanması gerekir ve bu önemlidir.

Bilinçli ilişki öncelikle bilinçlenmeyi gerektirir. Sağlıklı ilişki kurabilmek bir yaşam sanatıdır. Öğrenilerek kazanılan bir beceridir.

İlişki Koçluğu Hizmeti nelere yardımcı olur?

Kişinin güçlü yanlarının dengelenmesine ve zayıf yanlarının geliştirilip, güçlü hale getirilmesine ve desteklenmesine yeni bir bakış açısı sunar. Bireyin ilişkide bulunduğu kişi veya kurumlarca dışarıdan nasıl anlaşıldığı veya algılandığı ve bu anlayışın nasıl değiştirilip dönüştürüleceği konusunda yardımcı olur.

İlişki Koçluğu Hizmeti ne sağlar?

Kişinin kendine dışarıdan bakması yoluyla, iş, arkadaş, aile vb arasındaki diyalog ve davranışlarında, daha anlaşılır olacağı, kendini rahatça ifade edebileceğini sağlar. Birey kendini ifade ederken daha az enerji harcayıp, zamanı en iyi şekilde kullanabilmeyi öğrenir. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
İlişki Koçluğu başlıklı 1158 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın